Serdeczne podziękowanie dla Restauracji Jadalnia.

Przedświąteczne spotkanie 23 grudnia w Domu Readaptacji Społecznej dla Rodzin Eksmitowanych, prowadzonym przez MONAR na poznańskiej Starołęce, upłynęło podopiecznym w wyjątkowej atmosferze. 
Restauracja Jadalnia okazując swoją serdeczność przekazała 10% ze sprzedaży pierników oraz świątecznych skrzynek pełnych smakowitych aromatów na zakupy dla dzieci. Do Domu na Starołęce osobiście przebył Gwiazdor razem ze swoją świtą, aby przekazać wszystkie prezenty. Zadawał przy tym dużo pytań, aby dowiedzieć się czy każdy był grzeczny i co wiedzą dzieci na temat naszych świątecznych tradycji. Spotkaniu towarzyszyło wspólne śpiewanie kolęd.  
To jednak nie koniec świętowania, ponieważ z inicjatywy Pani Małgorzaty Ziółkowskiej pracownicy Restauracji Jadalnia, Wielkopolscy blogerzy jak również Restauracje Lalucciola i Cucina zaangażowali się w przygotowywanie wigilijnych potraw. Każdy przyrządził potrawy według własnego uznania, które dotarły na Starołękę i wzbogacą świąteczne ucztowanie samotnych matek i ich dzieci. Stół będzie pełen przysmaków takich jak: pierogi, paszteciki, łazanki, barszcz, kapusta z grzybami, sernik, makowiec oraz wiele innych wspaniałości. Nie zabraknie nawet międzynarodowego akcentu w postaci hiszpańskiego ciasta z pomarańczami i migdałami.
W imieniu mam, dzieci i naszym dziękujemy za okazane serce.