Wspieraj Nas

Każda wpłata, nawet niewielka pomoże nam w realizowaniu kolejnych zajęć artystycznych dla dzieci i młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym oraz przebywającej w szpitalach. Wspieramy również osoby starsze, organizując dla nich regularne warsztaty.

Zacznij nas WSPIERAĆ
i przekaż darowiznę

Przekaż darowiznę

Jeśli chcesz wesprzeć Fundację, możesz to zrobić również za pomocą tradycyjnego przelewu.

Bank Zachodni WBK
Numer konta: 35 1090 1359 0000 0001 1298 8345

Fundacja Serdecznik
ul. Podolska 24
60-615 Poznań
KRS: 0000340392
NIP: 7792365895
REGON: 301245817
Więcej informacji praktycznych na temat darowizn i ich odliczenia znajdą Państwo tutaj.

Klikając na portalu Fani Mani sprawiają Państwo, że na konto Oddziału Bajka wpływają dodatkowe pieniądze. Robiąc zakupy online, płacą Państwo tyle co zawsze, a część wartości zakupów trafi bezpośrednio na konto naszego projektu. Nie są ponoszone żadne dodatkowe koszty.
Otrzymane pieniądze przeznaczymy na wyposażenie kolejnych Bajkowozów. Dzięki Państwa pomocy przekażemy je następnym szpitalom na terenie całej Polski.
Co należy zrobić?
1) wejść na stronę: https://fanimani.pl/
2) wybrać na górnym pasku opcję: Chcę wspierać!
3) wpisać w wyszukiwarce: Fundacja Serdecznik -> wyszukiwarka znajdzie automatycznie Fundację i Oddział Bajka
4) kliknąć: wspieram za darmo
5) wybrać sklep, w którym chcą Państwo zrobić zakupy i kliknąć: przejdź do sklepu
6) zrobić zakupy tak jak zawsze online i na koniec dokonać płatności.

Nie jest wymagana rejestracja jednakże posiada ona swoją zaletę. Rejestrując się na stronie otrzymują Państwo co tydzień kody rabatowe, do wykorzystania podczas kolejnych zakupów online.

SiePomaga – platforma poprzez którą można dokonać bezpośredniej wpłaty na konto naszej Fundacji. Zebrane środki wykorzystamy na cele statutowe Fundacji m.in. na zakup materiałów plastycznych dla dzieci i młodzieży, zagrożonej wykluczeniem społecznym oraz przebywającej w szpitalach.


Więcej na: www.siepomaga.pl

Oddział Bajka na Ideafairplay.pl

Wybierając dowolne ubezpieczenie, które zostanie zakupione przez portal Idea Fair Play, przekazujecie Państwo dodatkowe środki na rzecz Oddziału Bajka. Nie wiąże się to z ponoszeniem dodatkowych kosztów. Oferta przygotowana przez specjalistów Idea Fair Play często jest korzystniejsza na rynku w stosunku do innych firm ubezpieczeniowych.

Więcej na: http://www.ideafairplay.pl/

Wsparcie rzeczowe i usługowe

Nasze działania można wspierać na różne sposoby. Będziemy wdzięczni za wszelką dodatkową pomoc.

Przykładowa lista potrzeb:

  • przekazanie materiałów plastycznych, biurowych i papierniczych;
  • wydruki materiałów promocyjnych (ulotki, plakaty, koperty);
  • organizacja transportu;
  • darmowe opłaty pocztowe;
  • przekazanie oprogramowania.

Zaangażuj pracowników – Payroll

Mogą Państwo zorganizować w swojej firmie payroll dla Fundacji. Payroll jest deklaracją pracownika Państwa firmy o przekazaniu na rzecz Fundacji określonej kwoty ze swojej comiesięcznej wypłaty. Zainteresowani pracownicy powinni pisemnie zadeklarować gotowość do przekazywania wskazanej przez siebie kwoty (deklaracja do pobrania poniżej). W dowolnym momencie można zrezygnować z deklaracji bądź też zmienić wysokość wskazanej kwoty.

Pobierz deklarację

Wolontariat

Jeśli lubisz pomagać innym i chcesz poznać ciekawych ludzi, pełnych pomysłów – dołącz do nas. Chętnie wprowadzimy Cię do naszego świata. Możesz pomagać regularnie bądź tylko przy wybranych projektach.

Kontakt

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania bądź pomysły na nawiązanie współpracy, proszę o kontakt. Chętnie opowiem więcej o naszych projektach i działalności Fundacji.

Błażej Friedrich
e-mail: blazej.friedrich@serdecznik.pl
kom.: 501 479 315