„Mamy haki na raki” cykl spotkań w sierpniu

„Mamy haki na raki!” to projekt realizowany przez Fundacje Serdecznik i adresowany do osób:

- które doświadczyły bądź doświadczają choroby nowotworowej,

- osób, które towarzyszą bądź też towarzyszyły osobie doświadczającej choroby

- osób, które poszukują sposobu na raka

Zapraszamy wszystkich, którzy mają haki na raki lub wspólnie z nami chcą ich poszukać. 

 

Jak? Każdy uczestnik może wziąć udział w jednym z trzech turnusów wypełnionych spotkaniami i warsztatami. Każdy turnus trwa 5 dni. Podczas turnusów uczestnicy wezmą udział w licznych warsztatach podczas  których będą mogli nauczyć się prawidłowego oddechu i relaksu,  poćwiczyć jogę śmiechu, poznać zasady psychologii pozytywnej, zobaczyć leczniczą moc słów. Spotkają się z psychologiem i dietetykiem. Podczas spotkań będziemy zapraszać uczestników do tworzenia wspólnej publikacji „ Mamy haki na raki”.

 Gdzie? W Poznaniu, przy ulicy Grodziskiej 15, w siedzibie Fundacji Serdecznik. Oddajemy do dyspozycji uczestników piękny ogród, pracownię i salę na spotkania.

Kiedy? Podczas jednego z 3 turnusów: 6-10 sierpnia br.; 13-17 sierpnia br.; 20-24 sierpnia br. w godzinach od 9.00 do 14.30.

Za ile? Za darmo. Za swoje przemyślenia. Za chęć spotkania z innymi. Za podzielenie się swoimi doświadczeniami.

Po co? Aby nauczyć się żyć z rakiem. Aby go pokonać. Aby podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi. Przemyślenia uczestników, anonimowo lub nie, opracujemy i wydamy dla innych, którzy mogą znaleźć się w podobnej sytuacji.. Wspólnie pokażemy, że MAMY HAKI NA RAKI!

Z kim? Z 12 innymi, którzy podzielą swoimi doświadczeniami życiowymi.

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz: blazej.friedrich@serdecznik.pl lub zadzwoń: 501-479-315.

 

Zapraszamy Ciebie do udziału w projekcie „Mamy haki na raki!”. Ilość miejsc – ograniczona      ( 3 grupy po 12 osób ). O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Dzięki wsparciu przez Aquanet udział bezpłatny.