twórcza kwarantanna

W czasie kwaranntanny i związanej z tym konieczności pozostania w domach, uczestnicy naszych zajęć plastycznych mieli możliwość kontynuowania zajęć w formie zdalnej.

Zajęcia plastyczne kontynuowaliśmy za pomocą kontaktów telefonicznych i mailowych ze stałymi uczestnikami we wszystkich grupach wiekowych.

Specjalnie dobrane zadania/tematy i korekta prac przesyłanych w formie zdjęć drogą elektroniczną z każdym tygodniem stawała się dla nas coraz bardziej naturalna i mimo wszystkich niedogodności owocna.

To był zaskakujący i trudny okres, w którym możliwość kontaktów i pracy zdalnej z uczestnikami naszych zajęć była też dla nas wszystkich budująca i dająca wyraz wartości i sensu naszej pracy.

Dodatkową formą naszej aktywności w czasie izolacji były posty z propozycjami i opisami zadań plastycznych możliwych do wykonania w domu. Zadań, które motywowały do twórczych działań z dziećmi i młodzieżą, lub były skierowane do konkretnych grup wiekowych. Chcieliśmy wesprzeć w ten sposób rodziny spędzające ten długi czas we własnym gronie, a także osoby samotne.

 

Zdjęcia prac wykonanych przez naszych stałych uczestników w tym okresie można oglądać w galerii:

http://serdecznik.pl/6/galeria/674/zdjecia_prac_uczestnikow_naszych_zajec_cyklicznych_ktore_powstaly_w_domach_w_okresie_kwarantanny

http://serdecznik.pl/6/galeria/673/zdjecia_prac_uczestnikow_naszych_zajec_cyklicznych_ktore_powstaly_w_domach_w_okresie_kwarantanny

http://serdecznik.pl/6/galeria/672/zdjecia_prac_uczestnikow_naszych_zajec_cyklicznych_ktore_powstaly_w_domach_w_okresie_kwarantanny