Aktualności

"Dzień Rodziny" w Domu Dziecka »

W dniu 8 czerwca 2013r będziemy wspierać wspólne świętowanie „Dnia Rodziny”, które odbędzie się na terenie Domu Dziecka w Kórniku-Bninie.

oddział bajka - marzec pełen metafor »

Marzec pełen metafor z Agnieszką Marlińską. Cykl warsztatowych spotkań otworzyła Agnieszka Marlińska  która przybliżyła nam różne tajniki pracy z metaforą

ODDZIAŁ BAJKA »

Od marca 2013 rozpoczynamy realizację pilotażowego projektu „ Bajeczne szpitale” związanego z tworzeniem mobilnych biblioteczek na oddziałach szpitalnych. Zaprojektowany w ciekawy sposób wózek pełen starannie dobranych tytułów książek oraz skarbów w postaci akcesoriów służących do wspólnego czytania i „ożywiania książki” pojawiać się będzie na oddziałach dziecięcych. Pilotaż projektu zaczynamy realizować w Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Partnerem projektu jest Grupa Allegro.

ZAPRASZAMY NA CYKL BEZPŁATNYCH WARSZTATÓW DLA KOBIET KOBIECE TONY »

Zaczynamy 10 kwietnia 2013r. Będą to 3 spotkania 2 godzinne (17:00 - 19:00) w kolejne środy. Nasze zajęcia plastyczne mające podtytuł „Nawet nie wiesz na co Cię stać” mają na celu przede wszystkim zachęcenie do zmiany dosyć powszechnie panującej postawy lęku i braku zaufania do własnych możliwości twórczych.