Aktualności

ferie zimowe w szpitalach dziecięcych »

Kolejny raz prowadzimy zajęcia plastyczne w ramach ferii zimowych w Szpitalach dziecięcych na ul.Przybyszewskiego, na ul. Szpitalnej i na ul.Krysiewicza  . Zajęcia te są kontynuacją naszej stałej współpracy ze Szkołami przyszpitalnymi działającymi w tych placówkach. 

zajęcia dla dzieci w sobotę »

Utworzyliśmy dwie nowe grupy cyklicznych zajęć plastycznych dla dzieci w wieku 3-6 lat. Zajęcia będą się odbywały w soboty.

Trwają 1 godzinę zegarową . Mamy jeszcze miejsca w grupie na godzinę 12:45. Zapraszamy do zapisów.

Podziękowanie »

Bardzo dziękujemy firmie Nowy Model z Poznania za podarowanie naszej pracowni plastycznej oraz przekazanie za naszym pośrednictwem Domowi Dziecka w Kórniku Bninie i Centrum Wspierania Rodzin "Swoboda" ^ tekturowych choinek, które wspaniale urozmaiciły nasze przedświąteczne - kreatywne działania.

Bezpłatne świąteczne warsztaty »

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne świąteczne warsztaty plastyczne 13 grudnia o godz.: 15:00

Warsztaty odbędą się w naszej pracowni plastycznej Artystart na ul.Grodziskiej 15

Będziemy wspólnie tworzyć świąteczne cuda-wianki w klimacie zimowym, pić pyszną herbatę z imbirem i raczyć się piernikami.

 
 

 

wolne miejsca w stałych grupach »

Mamy jeszcze wolne miejsca w stałych grupach.
Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestniczenia w naszych cyklicznych zajęciach plastycznych w pracowni na ul. Grodziskiej 15.

warsztaty teatralne dla seniorów 50+ »

Jeśli kiedyś mieliście Państwo marzenie, by występować na scenie, a marzenia tego nigdy nie zrealizowaliście, zapraszamy na warsztaty teatralne dla seniorów. 15 października o godz.: 11:30 odbędzie się pierwsze pilotażowe 2 godzinne spotkanie. Miejsce spotkania i późniejszych warsztatów: Fundacja Serdecznik ul.Grodziska 15. Warsztaty będą cyklem aktywnych spotkań, podczas których będziemy poznawać tajniki warsztatu aktora.

Przygotuj się z nami »

"Przygotuj się z nami".
Zajęcia pilotażowe cyklu zajęć dla młodzieży przygotowującej się do egzaminów na studia artystyczne.
Organizujemy dla Was niezobowiązujące zajęcia pokazowe. Bezpłatne.
Możesz zobaczyć pracownię, zapytać o to wszystko co chcesz wiedzieć, wziąć udział w 2-godzinnym spotkaniu z rysunkiem i z nami.

Zapraszamy w sobotę 27 września
w godzinach od 15:00 do 17:00
ul.Grodziska 15