Aktualności

oddział bajka - odwiedziny Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel !!! »

26 marca oddział chirurgii dziecięcej w szpitalu na ul. Szpitalnej odwiedzili niezwykli goście – Roksana Jędrzejewska-Wróbel, prywatnie mama i gospodyni domowa, autorka ponad 20 książek dla dzieci, doktor literaturoznawstwa. Uwielbiająca wszelkie formy recyclingu Gdańszczanka i feministka z upodobaniem jeżdżąca na rowerze wraz z Florką i jej pamiętnikiem.

oddział bajka - GOŚĆIE Z GALAKTYCZNEGO IMPERIUM »

Goście mogą być różni i przybywać z różnych stron świata, niekiedy bywają zaskakujący.
Taki poranek pełen wizyt niezwykłych gości miał miejsce w sobotni marcowy poranek w Szpitalu na ul.Szpitalnej.

Dziś przybyli tam Bohaterowie Gwiezdnych Wojen, którzy w niesamowitych kostiumach pojawiali się na oddziałach dziecięcych razem z Bajkowozem !!!

Przekaż 1% »

Z radością informujemy, że Fundacja Serdecznik otrzymała status organizacji pożytku publicznego.

oddział bajka - tajemnice świata kolorów »

Kreatywnie, zaskakująco, inspirująco. Wszystko o tym, co i jak można zrobić przy użyciu bardzo niekonwencjonalnych materiałów lub wykorzystać te, które pozornie nimi wcale nie są.

oddział bajka - Opowieści Meksyku »

25 i 26 lutego do Szpitala na ulicy Szpitalnej w Poznaniu przybyli opowiadacze baśni i historii, porywając nas swoimi opowieściami do kolorowego Meksyku.

Zimowe zajęcia plastyczne w szpitalach - luty 2014 »

W czasie ferii zimowych będziemy prowadzić zajęcia plastyczne dla dzieci przebywających na oddziałach szpitalnych Specjalistycznego Zespołu Opieki nad Matką i Dzieckiem na ul.B.Krysiewicza i Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera na ul.Szpitalnej.

oddział bajka - Kolejne Warsztaty »

W lutym wystartowała kolejna edycja warsztatów prowadzonych dla pedagogów i nauczycieli ze Szkoły Przyszpitalnej nr.110 w Poznaniu. Pierwszy cykl warsztatów nosi tytuł „Opowiadanie świata”.