Aktualności

SZKOLENIE ODDZIAŁU Bajka w Fifnej!!! »

"Twoja regeneracja - o tym jak dbać o swój wewnętrzny dobrostan" czyli szkolenie dla kolejnej grupy wspaniałych pedagogów Zespół Szkół nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych przy Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera w Poznaniu. Szkolenie w ramach projektu "Oddział Bajka - Wędrująca szpitalna Biblioteka" odbyło się w "Projekt Fifna" a poprowadziła je Anna Bany z Fundacji Serdecznik!!!

Dziękujemy i pozdrawiamy gorąco wszystkie uczestniczki!!!

 

https://www.facebook.com/oddzialbajka

"Z książką przy kawie" - szkolenie w Serdeczniku!!! »

A w Serdeczniku "Z książką przy kawie" - spotkanie ze wspaniałymi pedagogami Zespół Szkół nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych przy Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera w Poznaniu. Były książki nowe i te dobrze już wszystkim znane. Dzieliliśmy się doświadczeniami i inspiracjami. Spotkanie poprowadziła Anna Bany.

Dziękujemy wszystkim za słoneczną atmosferę i już umawiamy się na kolejne spotkanie!!!

https://www.facebook.com/oddzialbajka

Sztuka pod Kaponierą!!! »

W sobotę 24.10.2022 w ramach wydarzeń artystycznych Sztuka pod Kaponierą przeprowadziliśmy warsztaty dla dorosłych i seniorów w technice suchych pasteli. Efekty prac uczestników możecie zobaczyć na zdjęciach :)

Dziękujemy za zaproszenie Kaponiera Kolejowa!

https://www.facebook.com/serdecznik

Koncert Pawła Jankowskiego w Fifnej!!! »

Projekt Fifna, jak i cała Fundacja Serdecznik, z przyjemnością wspiera młodych twórców kultury. Stwarzamy im miejsce, w którym mogą tworzyć, doskonalić swoje umiejętności, a także … debiutować. I właśnie w sobotę, 24 października w Projekt Fifna zadebiutował Paweł Jankowski. Choć może słowo zadebiutował nie do końca jest prawdziwe – Paweł debiutował wiele lat wcześniej jako członek zespołu rockowego. W Fifnej natomiast był debiut jako wokalisty, autora tekstów.
I trzeba powiedzieć, że był to:
1. Debiut bardzo udany
2. Odbył się przy pełnej Sali.
Oprócz tekstów autorskich Paweł zaśpiewał covery znanych przebojów akompaniując sobie przy tym pianinem, gitarą, a nawet ukulele.
Zapraszamy do Projekt Fifna innych młodych Artystów szukających przestrzeni do debiutu.

Kontakt:

Błażej Friedrich,
telefon: 501 479  315

 

"BLIŻEJ" z Patrykiem Kosendą!!! »

Kolejnym Autorem, którego mieliśmy przyjemność gościć w Ffnej w ramach spotkań "BLIŻEJ" był Patryk Kosenda.
Współzałożyciel i redaktor „Stonera Polskiego”, magazynu artystycznego łączącego praktykę awangardową, psychodeliczną i aktywistyczną.
Członek Krakowskiej Szkoły Poezji im. A. Fredry. Autor dwóch książek poetyckich: „Robodramy w zieleniakach” (Korporacja Ha!art, 2019) oraz „Największy na świecie drewniany coaster” (Fundacja KONTENT, 2021), za którą otrzymał nominację do Nagrody Literackiej Gdynia. Laureat Nagrody Krakowa Miasta Literatury UNESCO (2021).
Spotkanie jak zawsze przeplatane były pytaniami Michała Domagalskiego, publiczności i czytanymi przez Poetę wersami. Z niecierpliwością czekamy na kolejnego gościa.

Kontakt:

Błażej Friedrich,
telefon: 501 479  315