Aktualności

wakacyjne zajęcia plastyczne w szpitalach - lato 2014 »

21 lipca rozpoczęliśmy prowadzenie wakacyjnych zajęć plastycznych dla dzieci przebywających na oddziałach szpitalnych Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera na ul.Szpitalnej. Radość tworzenia i ogromna kreatywność dzieci jest godna podziwu, a my mamy ogromną satysfakcję z przyczynienia się do tej radości. Zajęcia potrwają do 25 lipca.

wystawa prac uczestników zajęć plastycznych 2013/2014 r »

Zapraszamy na wystawę prac uczestników cyklicznych zajęć plastycznych w roku szkolnym 2013/2014 prowadzonych przez naszą pracownię plastyczną Artystart.

Wystawę można oglądać w Restauracji Jadalnia na ul. Grunwaldzkiej 182, od 9 do 31 lipca 2014r w godzinach otwarcia restauracji.

Wystawa jest przedłużona do 02 września 2014r.

wystawa pracowni plastycznej Artystart »

26 czerwca 2014r odbyła się wystawa końcowa podsumowująca kolejny rok zajęć plastycznych w naszej pracowni plastycznej Artystart.
Rok wytężonej pracy ledwo się zmieścił na wciąż tej samej wielkości ścianach i w przestrzeni pracowni. Oczywiście bardzo się cieszymy, że mamy co roku coraz większą ilość uczestników zajęć.
Jeszcze raz gratulujemy wszystkim autorom prac.

oddział bajka - Wędrująca Biblioteka na polanie »

Kiedy na oddziałach szpitalnych cały czas goszczą książki Oddziału Bajka, my postanowiliśmy oczarować takimi samymi książkami dzieci, które przychodzą do Parku Sołackiego w Poznaniu. Nasze spotkania nazwaliśmy „Wędrującą Biblioteką na polanie”. 

Warsztaty plastyczne z okazji Dnia Rodziny w Domu Dziecka »

W sobotę 14 czerwca 2014r już po raz drugi wspieraliśmy wspólne świętowanie „Dnia Rodziny”, które odbyło się na terenie Domu Dziecka w Kórniku-Bninie.

Było radośnie, kolorowo i bardzo rodzinnie. Relacja zdjęciowa z warsztatów w naszej galerii.

oddział bajka - Niespodziewani Goście »

Magicznie, zagadkowo i radośnie tak można podsumować nasze piątkowe spotkania z dziećmi.

Barokowe damy, Piraci , Panie dmuchawce w barwnych włosach i radosnych czapeczkach oraz Meksykanki przybyły do jednego poznańskich  przedszkoli .

Dzień Dziecka »

Z okazji Dnia Dziecka 31 maja i 01 czerwca w GALERII HANDLOWEJ CITY PARK poprowadzimy warsztaty plastyczne pt. "Dzieciaki i pisaki" dla wszystkich chętnych (dzieci, a także „młodych duchem”) do współtworzenia wielkoformatowych, kolorowych, radosnych prac rysunkowych z niespodzianką.

Zapraszamy serdecznie

oddziała bajka - kreatywnie »

Ostatnie dwa tygodnie upłynęły w aurze warsztatów dotyczących kratywnośći.
Twórczy nauczyciel - kreatywna strona uczenia oraz jak uczyć by nauczyć, alternatywne metody kreowania sytuacji edukacyjnej - to tematy warsztatów, które zrealizowała dla nauczycieli ze szkoły szpitalnej Agnieszka Cienciała.