Aktualności

Spotkanie z Aniołami »

 FUNDACJA SERDECZNIK wraz z organizacją studencką AEGEE-POZNAŃ zaprasza na świąteczne SPOTKANIE Z ANIOŁAMI, które odbedzie się 18 grudnia 2012r o godzinie 16:00 w siedzibie fundacji na ul.Grodziskiej 15 w Poznaniu.

Bezpłatne warsztaty dla dzieci w wieku szkolnym »

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne Eco-warsztaty dla dzieci w wieku szkolnym (od 6 lat), które odbędą się podczas targów POLEKO w Poznaniu 23 listopada 2012 w pawilonie 4 MTP w czasie targów POLEKO.

8. września - finisaż wystawy na Marcelińskiej »

8 wrzesień 2012r w godz.: od 12:00 do 15:00 - zapraszamy na finisaż wystawy prac uczestników zajęć w pracowni plastycznej Artystart. Finisaż odbędzie się w "GALERII POD SCHODAMI" na ul. Marcelińskiej 90 w Poznaniu i będzie połączony ze wspólnym tworzeniem PANORAMY MARCELIŃSKIEJ w formie wielkoformatowego kolorowego rysunku. Będzie to działanie plenerowe przed budynkiem, a w razie niepogody wewnątrz budynku.

warsztaty fotografii »

Zapraszamy na cykl warsztatów fotograficznych, które będą się odbywały w naszej pracowni od 13 października. Będzie to cykl 6 zajęć 2 godzinnych. Grupy 6 osobowe. Terminy: wtorek 15:30 i sobota 14:00. Trwają zapisy - zapraszamy.

DRZWI OTWARTE 2012 »

 FUNDACJA SERDECZNIK I PRACOWNIA ARTYSTART ZAPRASZAJĄ na "DRZWI OTWARTE" bezpłatne warsztaty