Aktualności

otwarte-bezpłatne zajęcia dla seniorów »

Zapraszamy na otwarte - bezpłatne warsztaty dla seniorów, które odbędą się w najbliższą środę 07 października 2015 o godzinie 12:30 (potrwają 2 godziny) w naszej pracowni plastycznej w siedzibie Fundacji na ul. Grodziskiej 15. Informacje i zapisy pod numerem tel.: 505 418 957

 

pracownia plastyczna - wolne miejsca w grupach »

Mamy jeszcze wolne miejsca w stałych grupach cyklicznych zajęć plastycznych.
Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestniczenia w naszych zajęciach w pracowni, która mieści się na ul. Grodziskiej 15.

Oddział Bajka z Kulturą Dostępną !!! »

Projekt Oddział Bajka - Wędrująca Szpitalna Biblioteka - etap II, którego organizatorem jest Fundacja Serdecznik otrzymał dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Kultura Dostępna.
 

 

podziękowania »

Serdecznie dziękujemy wszystkim Podatnikom, którzy przekazali nam 1% swojego podatku w rozliczeniu za rok 2014. Jesteśmy zaszczyceni, że obdarzyliście nas swoim zaufaniem. Dzięki Wam naszą pracę możemy realizować w coraz większym wymiarze.  

bezpłatne warsztaty »

W niedzielę 13 września 2015 r  w godzinach od 13:00 do 15:00 nasza pracownia plastyczna Artystart przeprowadzi bezpłatne warsztaty w restauracji Jadalnia. Będą to kolejne warsztaty z cyklu "Dzieciaki i pisaki" w których oprócz dzieci mogą uczestniczyć także wszyscy chętni do współtworzenia wielkoformatowych, kolorowych prac rysunkowych.

ZAPISY DO GRUP w pracowni plastycznej NA ROK 2015/16 »

Zaczynamy zapisy do grup zajęć cyklicznych.
Aktualny plan zajęć znajduje się na naszej stronie w zakładce > pracownia plastyczna.

W naszej ofercie mamy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zajęcia rozpoczynamy 21 września.  

 

 

wystawa prac uczestników zajęć plastycznych 2014/2015r »

Zapraszamy na wystawę prac uczestników cyklicznych zajęć plastycznych w roku szkolnym 2014/2015 prowadzonych przez naszą pracownię plastyczną Artystart.

Wystawę można oglądać w Restauracji Jadalnia na ul. Grunwaldzkiej 182, od 23 lipca do 17 września 2015r w godzinach otwarcia restauracji.