Aktualności

wystawa końcoworoczna »

15 czerwca 2013r w siedzibie naszej fundacji odbyła się wystawa prac uczestników cyklicznych zajęć plastycznych i zakończenie roku. Dokumentacja fotograficzna do obejrzenia w naszej galerii.

Koło Gospodyń Miejskich »

Już w środę 5.06.13r , kolejne bezpłatne warsztaty KOŁA GOSPODYŃ MIEJSKICH. Tym razem dotyczyć będą SPOKOJU... Zapraszamy zainteresowane Panie na twórczą wyprawę w poszukiwaniu spokoju.

EcoArtPark 2013 »

Fundacja Serdecznik zaprasza do bezpłatnego udziału w twórczych warsztatach EcoArtPark. EcoArtPark to letni cykl zajęć podczas których materiały recyklingowe, sztuka i natura spotykają się na twórczym pikniku w parku. Zapraszamy dzieci i rodziców do letniej przygody. Znajdziesz nas już od 12 czerwca w parku Sołackim. Spotykamy się w każdą środę w godzinach od 16.30 – 18.30 przez cały czerwiec, lipiec i sierpień Szukaj nas na polanie przy placu zabaw. Do realizacji zajęć potrzebne jest nam słońce - w razie deszczu zajęcia nie będą się odbywały.

"Dzień Rodziny" w Domu Dziecka »

W dniu 8 czerwca 2013r będziemy wspierać wspólne świętowanie „Dnia Rodziny”, które odbędzie się na terenie Domu Dziecka w Kórniku-Bninie.